| 0

2,5 yaşında, bize göre çok erken denebilecek bir zamanda oğlumuz Aral’ı okul öncesi eğitime başlatmak durumunda kaldık. Anne babaları çalışan çocuklar için, başta zorunlu gibi de olsa, aslında gerekli olan okul öncesi eğitim, bizde de bu şekilde başlamış oldu. Zaman çabuk geçiyor ve Mutlu Dünya Çocuk Evi ile 3 yıllık beraberliğimiz bu yıl son buluyor. 3 yıllık beraberliğimizde, oğlumuz Aral ile ilgilenen öğretmenimiz Gülşah hanım, alçakgönüllü, olgun duruşlu, kendinden emin örnek davranışlar sergileyen ve imrenerek kendisini izlediğimiz değerli bir insan. Gülşah öğretmenimizle beraber, Gülçin, Gülsüm ve Müge öğretmenlerimizin de yapmış oldukları özverili çalışmaları görmemek mümkün değil. Tüm öğretmenlerimize minnettarız.

Bir kez daha anladık ki, dünyaya getirmek yanında topluma faydalı bireylerin ortaya çıkarılmasında anne-baba, öğretmen, eğitim ve toplumun büyük önemi var. Bu bağlamda, bizden desteklerini esirgemeyen Mutlu Dünya kurucusu Sibel hanım ise; genç, dinamik, Türkiye’nin en iyi okullarının başında gelen Hacettepe Üniversitesi’nden eğitimli ve bugünlerde bir yıllık anne olmasının da verdiği ayrı bir tecrübeyle, zaten içinde olan çocuk sevgisini yaptığı işe yansıtan, çocukları çok seven bir insan… Eşi Fatih Bey ile beraber, “Daha iyiyi nasıl yapabiliriz” yolunda verdikleri uğraşıları görünce, bir kez daha geleceğe güvenle bakabiliyoruz…

Sibel Hanım, Fatih Bey, sizlere ve tüm personelinize kucak dolusu sevgimizi sunuyoruz. Ülkemizin özellikle son yıllarda gerçek anlamda Atatürk ilkelerine bağlı, çağdaş cumhuriyet çocuklarının yetiştirilmesine ihtiyaç vardır.

Manisa’daki tek adres Mutlu Dünya Çocuk Evi’dir.

Kalın sağlıcakla, Saygılarımızla.